VSF15-4037PL1-CH
Certification :
CCC,CE
Place of Origin :
Japan
MOQ :
1
Price :
Payment Terms :
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability :
10
Delivery Time :
3 work days
Packaging Details :
carton
Product Type :
Variable Speed Drive Tosvert VF-S15
Voltage Class :
3-phase 500V
Applicable Motor :
4.0KW
Weight :
6kg
Description
Toshiba Transistor Inverter VSF15-4037PL1-CH
  • Product Type : Variable Speed Drive Tosvert VF-S15
  • Voltage Class :3-phase 500V
  • Applicable Motor (kW) : 4.0
  • Input current (A) with DCL : 8.3
  • Rated current (A) with DCL : 15
  • Output : 1.5
Toshiba Transistor Inverter VSF15-4037PL1-CH Variable Speed Drive with 4.0KW Applicable Motor 8.3A Input Current and 15A Rated Current
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Brand Name :
Toshiba
Model Number :
VSF15-4037PL1-CH
Certification :
CCC,CE
Place of Origin :
Japan
MOQ :
1
Price :
Contact Supplier