DLLA150P1557
Certification :
CE , ISO9001
Place of Origin :
China
MOQ :
4PCS
Price :
Negotiable
Payment Terms :
Western Union,T/T
Supply Ability :
1000pcs/month
Delivery Time :
According to order quantity
Packaging Details :
Plastic tubes in Paper boxes
NAME :
Common rail Injector nozzle
Model :
DLLA150P1557
Applied Injector :
Material :
High-speed Steel
Brand :
Neutral or OEM
Color :
Silver
Description
Bosch Common Rail Nozzle DLLA150P1557 for common rail injectors 0 445110265,0986435170
Name: Common rail injector nozzle
Model:DLLA150P1557
Applied injector:0 445110265,0986435170
OEM:0 433 171 960
DLLA150P1557 Bosch Diesel Nozzle For Common Rail Injectors 0445110265 0986435170
You could find more Denso nozzle models list at the end of this page.
NOZZLE MODEL OEM # CONTROL VALVE INJECTOR MODEL
DLLA 158P 1500 0 433 171 924 F00 RJ0 1329 0 445 120 042, 0 986 435 521
DLLA 152P 1507 0 433 171 929 F00 RJ0 2246 0 445 120 073
DLLA 146P 1545 0 433 171 953 F00 RJ0 2004/ F00 RJ0 1714 0 445 120 050/ 185, 0 986 435 518
DLLA 152P 1546 0 433 171 954 F00 RJ0 2386 0 445 120 072
DLLA 159P 1611 0 433 171 985 F00 RJ0 1747 0986435520, 0 445 120 082
DLLA 137P 1648+ 0 433 172 011 F00 RJ0 1819 0 445 120 092/ 282
DLLA 147P 1740 0 433 172 064 F 00R J02 044 0 445 120 180
DLLA 145P 1794 0 433 172 093 F00 RJ0 1819 0 445 120 157, 0 986 435 564
DLLA 145P 1804 0 433 172 098 F00 RJ0 2377 0 445 120 327/ 167
DLLA 149P 1805 0 433 172 099 F 00R J02 012 0 445 120 406/ 405/ 168
DLLA 153P 1831 0 433 172 119 F00 RJ0 2449 0 445 120 186
DLLA 146P 2145 0 433 172 145 F00 RJ0 2004/ F00 RJ0 1714 0 445 120 193
DLLA 145P 2150 0 433 172 150 F 00R J01 714/2004 0 445 120 177
DLLA 150P 2153 0 433 172 153 F00 RJ0 2429 0 445 120 178
DLLA 143P 2155 0 433 172 155 F00 RJ0 1714 0 445 120 161/ 204
DLLA 148P 2158 0 433 172 158 F00 RJ0 2410 0 445 120 281/ 202
DLLA 162P 2160 0 433 172 160 F00 VC0 1502 0 445 110 368/ 369/ 429
DLLA 146P 2161 0 433 172 161 F00 RJ0 2506 0 445 120 199
DLLA 160P 2176 0 433 172 176 F00 VC0 1503 0 445 110 617
DLLA 120P 2185 0 433 172 185 F 00R J02 410 0 445 120 229/ X575075000024
DLLA 160P 2190 0 433 172 190 F 00V C01 504 0 445 110 414
DLLA 150P 2191 0 433 172 191 F 00R C00 252 0 445 124 042/ 007
DLLA 143P 2206 0 433 172 206 F 00R J02 130 0 445 120 252/ 254/ 152/ 4981126/ 5263315
DLLA 150P 2208 0 433 172 208 F 00R J02 429 0 445 120 233
DLLA 146P 2213 0 433 172 213 F 00R J02 506 0 445 120 257
DLLA 151P 2244 0 433 172 244 F 00R J02 714/2004 0 445 120 235
DLLA 148P 2254 0 433 172 254 F 00V C01 505 0 445 110 430
DLLA 148P 2257 0 433 172 257 F 00V C01 510/525 0 445 110 433
DLLA 150P 2263 0 433 172 263 F 00R J02 377 0 445 120 295
DLLA 149P 2271 0 433 172 271 F 00R J02 506 0 445 120 305
DLLA 163P 2291+ 0 433 172 291
0 445 110 476/ 477, 0986435241
DLLA 162P 2292+ 0 433 172 292 F 00V C01 507 0 445 110 475
DLLA 154P 2302 0 433 172 302 F00 VC0 1509 0 445 110 485
DLLA 140P 2303 0 433 172 303 F 00Z C01 311
DLLA 156P 2335 0 433 172 335 F 00V C01 511 0 445 110 510/ 768
DLLA 160P 2360 0 433 172 360 F 00V C01 513/528 0 445 110 532
DLLA 160P 2380 0 433 172 380 F 00V C01 514/529 0 445 110 546
DLLA 148P 2382+ 0 433 172 382 F 00R J02 410 0 445 120 354
DLLA 145P 2387 0 433 172 387 F 00R J01 714 0 445 120 356, 5303101
DLLA 160P 2398 0 433 172 398 F 00V C01 514/529 0 445 110 569
DLLA 155P 2400+ 0 433 172 400 F 00V C01 516 0 445 110 574
DLLA 144P 2446 0 433 172 446 F 00R J02 377 0 445 120 376
DLLA 156P 2457 0 433 172 457 F 00V C01 538 0 445 110 653/ 654
DLLA 156P 2458 0 433 172 458 F 00V C01 524 0 445 110 652
DLLA 156P 2467 0 433 172 467 F 00V C01 538 0 445 110 663/ 664
DLLA 143P 2468 0 433 172 468 F 00R J02 004/1714 0 445 120 384
DLLA 152P 2510+ 0 433 172 510 F 00V C01 541 0 445 110 728
DLLA 157P 2513 0 433 172 513 F 00V C01 542 0 445 110 737/ 738
DLLA 145P 2544 0 433 172 544 F 00R J02 377 0 445 120 443
DLLA 151P 2554 0 433 172 554 F 00R J02 410/2429 0 445 120 447
DLLA 153P 2558 0 433 172 558 F 00R J04 527 0 445 120 453
DLLA 150P 2569 0 433 172 569 F 00R J04 542 0 445 120 460
DLLA 155P 2587 0 433 172 587 F 00Z C01 377 0 445 110 850/ 852
DLLA 154P 2600 0 433 172 600 F 00Z C01 361 0 445 110 865/ 866
DLLA 151P 2601 0 433 172 601 F 00Z C01 376 0 445 110 867
DLLA 148P 2608 0 433 172 608 F 00R J02 410/2429 0 445 120 483
DLLA 151P 2629 0 433 172 629 F 00Z C01 355 0 445 110 918/ 919
DLLA144P2678
DLLA 140P 2694 0 433 172 694 F 00RJ02 004/1714 0 445 120 568, 5521671
DLLA 148P 2710 0 433 172 710 F 00R J02 410/2429 0 445 120 597