CutMaster A120 SL60/SL100
9-8215 Electrode
9-8215-L Electrode Long-life
9-8232 Electrode
9-8232-L Electrode Long-life
9-8205 Nozzle 20A
9-8206 Nozzle 30A
9-8207 Nozzle 40A
9-8208 Nozzle 40A
9-8209 Nozzle 50A
9-8210 Nozzle 60A
9-8231 Nozzle 70A
9-8211 Nozzle 80A
9-8212 Nozzle 100A
9-8253 Nozzle 120A
9-8233 Nozzle 120A
9-8225 Gouging TipA 20-40A
9-8226 Gouging TipB 50-60A, 70-100A
9-8227 Gouging TipC 50-60A, 70-100A
9-8228 Gouging TipD 50-60A, 70-100A
9-8254 Gouging TipE 120A
9-8241 Shield Cap
9-8243 Shield Cap, Deflector
9-8245 Shield 40A
9-8238 Shield 50-60A
9-8239 Shield 70-100A
9-8256 Shield 120A
9-8236 Drag Shield 70-100A
9-8258 Drag Shield 120A