CA-3S-25A-B-T
Place of Origin :
China
Description
Product tags
Send your message to this supplier
Message
Email
Phone or WhatsApp
Name
Company
Please reply me within 24 hours.
Yes! I would like your verified suppliers matching service!
Send Now
Submission successful!
Ask Latest Price
Watch Video
Product Detail
Brand Name :
Creatall
Model Number :
CA-3S-25A-B-T
Place of Origin :
China
Contact Supplier
video
Shenzhen Creatall Electronics Co., Ltd.
Verified Supplier
4
Years
Since 2004
Business Type :
Manufacturer, Trading Company
Main Products :
Amplifier Board Module
Power Supply Module
Bluetooth Audio Module
Total Annual :
Employee Number :
150~200
Certification Level :
Verified Supplier
Discover similar products
3S 4S 25A 40A 60A BMS Battery Protection Board Li Ion Battery Charging Board
Contact Now
10A 8.4V 18650 2s Bms Board power supply module 46.7 * 23 * 3.15mm
Contact Now
Creatall PCB PCM 4S 20A Bms Charging Board Dc Dc Converter
5S 18.5V BMS Battery Protection Board Battery Charging Protection Board 21V
3S Li Ion Battery Power Module Remove protection condition automatic recovery
3S 4S 5S BMS Battery Protection Board 12V 16.8V 21V 100A LMO Ternary
Single Cell Dual MOS BMS Battery Protection Board 3.7V polymer lithium
14.8V / 16.8V 20A Bms Circuit Board for lithium LicoO2 Limn2O4 battery
DC 5V Step Motor Driver Board integrated circuit Electronic Components Kit