Product Description: Description:Coolmay 7inch HMI/PLC All In ONE EX3S-8070H-44MT ➤Technical Specifications Specification Descriptions Parameter EX3S-8070H-44MT Maximum I/O Points 24DI/20DO Analog 4AD2DA Working ...
learn more
Coolmay 7 inch Integrated HMI PLC All-in-One with 24DI/20DO and 4AD2DA Analog I/O
100,000 pcs per month
Negotiable
Contact Now
Shenzhen Coolmay Technology Co., Ltd.
Verified Supplier
6
Years
00:18
72mA 24V Integrated HMI PLC Multi Channel Type C Download Port
2 RS485 COM Integrated HMI PLC Rechargeable Battery Max 12AI 8AO RS Protocol
Coolmay 4.3 Inch Integrated HMI PLC All In One Rs232 Rs485 Com Port
Coolmay 7 Inch Integrated HMI PLC with 44 Port Digital 6 Port Analog and 32-bit CPU 408MHz All-in-One Controller
Replace a batch
Analog Output Integrated HMI PLC Controller 12DO 5 Inch TFT Display
View Detail
Stepper Servo Motor Integrated PLC HMI Programming 4AD 2DA Analog
View Detail
24 IO Industrial Touch Screen PLC Controller 480x272 Pixels 6W