LED11ET8/G/3/840
Place of Origin :
CHINA
MOQ :
2PCS
Price :
Negotiation
Payment Terms :
TT,LC,WU,Paypal,etc.
Supply Ability :
1000PCS/Month
Delivery Time :
Goods in stock
Packaging Details :
International Package
Color Temperature :
4000K
Length :
900mm
Using area :
X-rite SpectraLight QC light booth and WalMart
Description
WalMart Using LED Lamps LED11ET8/G/3/840 for X-rite SpectraLight QC light booth Color Testing
Type: GE LED11ET8/G/3/840
Brand: GE
Watts: 11W
Length: 900MM