Electric Coffee Grinder Machine Coffee Beans Grinding Machine Italian Coffee Grinder Mill
| Model | 002 |
| Stones diameter(flat type) | 60mm |
| Hopper capacity | 500g/1000g |
| Power | 250w |
| Voltage | 220v 50hz |
| Rpm | 2000 |
| Gross weight | 5.5kg |
| Dimension | 220*140*470mm |
| Body material | cast aluminum alloy |





Quality ensure, reasonable price, fast delivery and excellent after-sales service.
1- 10 pieces
Samples in 3 days.Mass cargo depends on production schedule.
Yes, depends on order quantity and request.
100% payment in T/T for sample.30% as deposit, 70% before shipping for mass cargo.