BLM18AG102SN1D
Certification :
Original
Place of Origin :
Original
MOQ :
5 PCS
Price :
0.1USD
Payment Terms :
T/T, Western Union,Paypal
Supply Ability :
10000PCS/DAY
Delivery Time :
1 day
Packaging Details :
contact us for more details
Voltage :
28 V
Features :
300 kHz NMOS-NMOS Synchronous BuckConverter
Description :
highly integrated switch-mode battery
Temperature :
125 °C
Use :
/
Type :
IC CHIPS
Description
BLM18AG102SN1D Chip EMIFILr Inductor Type Chip
Code
Packaging
Minimum Quantity
D
180mm Paper Tape
4000
J
330mm Paper Tape
10000
B Bulk(Bag) 1000
Part Number
Impedance
(at 100MHz/20°C)
Impedance
(at 1GHz/20°C)
Rated Current
DC Resistance(max.)
Operating
Temperature Range
BLM18AG121SN1p 120ohm±25% - 500mA 0.18ohm -55°C to +125°C
BLM18AG121SN1p 150ohm±25% - 500mA 0.25ohm -55°C to +125°C
BLM18AG121SN1p 220ohm±25% - 500mA 0.25ohm -55°C to +125°C
BLM18AG121SN1p 330ohm±25% - 500mA 0.30ohm -55°C to +125°C
BLM18AG121SN1p 470ohm±25% - 500mA 0.35ohm -55°C to +125°C
BLM18AG121SN1p 600ohm±25% - 500mA 0.38ohm -55°C to +125°C
BLM18AG121SN1p 1000oh±25% - 400mA 0.50ohm -55°C to +125°C