High Steaming BBQ Cookie Sheet Shallow Aluminum Foil Container
Household Disposable Aluminum Foil Characteristics:
Specification
| Model Number | CB79 |
| Product Name | Aluminium foil food container |
| Size | 325*224*32mm |
| Weight | 15g |
| Capacity | 1400ml |
| Packing | 100pcs/ctn |
| Carton cube | 0.036m³ |
| Carton Size | 46*24*34cm |
