JQX-15F(T90) Coil Relay 12VDC 30A 250VAC 30VDC 6 pin 1NO 1NC SLA-12VDC-SL-C PCB TypeJQX-15F(T90) Coil Relay 12VDC 30A 250VAC 30VDC 6 pin 1NO 1NC SLA-12VDC-SL-C PCB TypeJQX-15F(T90) Coil Relay 12VDC 30A 250VAC 30VDC 6 pin 1NO 1NC SLA-12VDC-SL-C PCB TypeJQX-15F(T90) Coil Relay 12VDC 30A 250VAC 30VDC 6 pin 1NO 1NC SLA-12VDC-SL-C PCB TypeJQX-15F(T90) Coil Relay 12VDC 30A 250VAC 30VDC 6 pin 1NO 1NC SLA-12VDC-SL-C PCB TypeJQX-15F(T90) Coil Relay 12VDC 30A 250VAC 30VDC 6 pin 1NO 1NC SLA-12VDC-SL-C PCB Type
JQX-15F(T90) Coil Relay 12VDC 30A 250VAC 30VDC 6 pin 1NO 1NC SLA-12VDC-SL-C PCB TypeJQX-15F(T90) Coil Relay 12VDC 30A 250VAC 30VDC 6 pin 1NO 1NC SLA-12VDC-SL-C PCB TypeJQX-15F(T90) Coil Relay 12VDC 30A 250VAC 30VDC 6 pin 1NO 1NC SLA-12VDC-SL-C PCB Type
Packaging & Shipping
JQX-15F(T90) Coil Relay 12VDC 30A 250VAC 30VDC 6 pin 1NO 1NC SLA-12VDC-SL-C PCB Type
Company Information
Our Services
A.Punctual delivery time:
Production report before your order packed.
Shipping notice and photos sent to you as soon as your order is shipped.
B.After sales service:
We Pay high Attention To Your Feed back after receive the goods.
We Provide 12 months warranty after goods arrive.
We Promise All Parts Available in lifetime use.
We Positively Revert Your Complain Within 48hours.
C.Professional Sales:
We value every Inquiry Sent To Us, Ensure Quick Competitive Offer.
We Cooperate With Customer To Bid Tenders. Provide all Necessary Documents.
We Are A Sales Team, With AllTechnical Support From Engineer Team.
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Place of Origin :
Zhejiang, China
Brand Name :
OEM
Model Number :
JQX-15F(T90)
Theory :
Electromagnetic Relay
Usage :
General Purpose
Size :
Miniature
Contact Supplier