Enhance your customer service and streamline operations with our reliable Wireless Guest Paging System. Ideal for restaurants, hotels, hospitals, cafes, and bars, this system ensures efficient communication and improved guest experience.
Hospitality, Healthcare, Food & Beverage
| Specification | Value |
|---|---|
| Model Number | 362BE |
| Working Distance | 100m in door |
| Usage | Wireless Calling System |
| Product Name | Call Number Restaurant Caller Sound Wireless Guest Paging System |
| Size | 266 * 150 * 20mm |
| Power | AC100-240V/DC12V |
| Frequency | 315MHz ± 75KHz |
| Feature | White Photo Frame/Calendar Display |
| Application | Hotel/Restaurant/Hospital/Cafe/Bar |
| Call Button Standby Time | Up to 1 year |