| Parameter | Specification |
|---|---|
| Brand | HIPAC |
| Model | APL-CSS01 |
| Suitable Case Dimensions | L200-500mm / W150-400mm / H150-350mm |
| Table Height | Min. H650mm / Max. H700mm |
| Work Speed | 8-12 cartons/minute |
| Power Requirements | Single phase, 110V or 220V / 50/60HZ, 300W |
| Air Source | >500L/min, 0.4~0.8 Mpa |
| Opp Tape | W50mm or W60mm or W75mm |