4198 BKR6EKB-11
Certification :
ISO/TS 16949
Place of Origin :
CHINA
MOQ :
10 pcs
Price :
please contact us to get lastest price
Payment Terms :
T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability :
1,000,000 pcs/month
Delivery Time :
3-5 working days
Packaging Details :
Original packingor or Customized
Type :
Spark Plug
Car Make :
Toyota
OE No. :
4198 BKR6EKB-11
Warranty :
100,000km or 2 years
Material :
Iridium/Nickel alloy spark plug
Packing :
Natural packing, Original packing
Description
Car Denso Spark plugs 4198 BKR6EKB-11 Original Qualilty for Japanese Car
Product Description
Series
BKR6EK
Thread M10*1; M12*1.25; M14*1.25
Reach 12.7mm; 19mm;
Hex 16mm; 17.5mm; 20.8mm;
Seat type Flat
Gap 0.9mm;1.1mm; 1.3mm