LEED-1H0121407A
Certification :
ISO9001
Place of Origin :
China,Guizhou
MOQ :
10
Price :
Payment Terms :
L/C, D/A, D/P, T/T,MoneyGram
Supply Ability :
1000000 piece/pieces per Month
Delivery Time :
30 days
Packaging Details :
Name :
expansion tank cooling system 1H0121407A 357121407A 357121407G
Material :
Plastic
Size :
Original Size
Car Model :
For VW Audi
Warranty :
12 Months
OE :
1H0121407A
Description
Product Information of Auto Coolant Tank
Product Name expansion tank cooling system 1H0121407A 357121407A 357121407G
Brand Name LEED AUTO
Warranty 12 Months
Size Original Size
Material Plastic
Model Number LEED-1H0121407A
OE 1H0121407A,357121407A,357121407G
Car Model For VW Audi
OE Replacement Coolant Expansion Tank, Directly Fit
Replacement for Audi VW
It comes with Cap, without Sensor
Location: Front
Reference Number: 1H0121407A,357121407A,357121407G
More Models of Expansion Tank :
OE No. Application
8D0 121 403L
8D0 121 403F
8D0 121 403J
VW B5
8D0 121 403D VW
AUDI
SKODA
1K0 121 407A VW
SEAT
GOLF
AUDI
1J0 121 403B VW GOLF
8A0 121 403A
VW
171 121 407F VW
171 121 407E VW
1H0 121 407A
357 121 407A
357 121 407G
VW
4A0 121 403 VW AUDI
7H0 121 407C
7H0 121 407
VW T5
2D0 121 403K VW
6Q0 121 407
6Q0 121 407A
6Q0 121 407B
VW POLO
701 121 407B
701 121 407C
VW T4
2E0 121 407 VW CRAFTER
7H0 955 453L
7H0 955 453M
7H0 955 453K
VW T5
7H0 955 463D VW T5
7L0 121 407E
7L0 121 407F
VW TOUAREG AUDI Q7
8A0 121 403
8A0 121 403C
VW AUDI
4G0 121 403D
4G0 121 403G
8K0 121 403G
8K0 121 403Q
AUDI Q5
AUDI A4
7P0 121 407 VW TOUAREG AUDI Q7
Volkswagen Audi Coolant Overflow Reservoir Tank 1H0121407A 357121407A 357121407G
FAQ:
Q1: Are you a factory or a trading company?
A1: We are a factory with trading company.
Q2: How can we get to know the quality before placing an order?
A2: Samples are provided for quality test and our product have passed the performance test.
Q3: What services can you provide if we buy your products?
A3:
1) Basically, we have 1 year quality guarantee.
Q4: Do you have any certificate?
A4: Yes, we have got the GB/T 19001 idt ISO9001:2015 standard.
Q5: Is there any advantages to be your agent?
A5:
1) We can give you the distributor’s prices for our agent.
2) We will give out rebate when you achieve our annual goal.
Q6: What's the payment methods?
A6: TT, L/C, PAYPAL etc.
Q7: What’s the payment terms?
A7: 30% as deposit, balance payment paid before shipment.