Product Description: AC100-277V Input Voltage IP65 IK08 4000K Landscape Lighting 40W Decorative Garden Lights For Parks And Lanes Description: Body material: Die-casting Aluminum+glass Power: 40W output flux of lamp :...
learn more
AC100-277V Input Voltage IP65 IK08 4000K Landscape Lighting 40W Decorative Garden Lights For Parks And Lanes
8000PCS/Month.
Negotiable
Contact Now
Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd.
Verified Supplier
7
Years
00:32
60W AC85-265V Input Voltage Garden Modern Waterproof IP65 Urban Lamp For Residential Areas And Public Areas
40W Power Urban LED Lighting Outdoor Garden Lighting For Urban Slow Lane and public squares
IP65 Waterproof E40 European Classic Style 80W Urban LED Lighting Courtyard Garden Light
10W - 200W Cool White Outdoor LED Flood Lights 3000 - 5500K Color Temperature
Replace a batch
Led Garden Lamp 50W 75W 100W 170W Led Circular Area Light Urban LED Lighting For
View Detail
60W 120° Beam Angle Outdoor Garden Lamps , Exterior LED Garden Light For
View Detail
Led Garden Lights 50W 80W Urban LED Lighting Die-cast Aluminium Material in