Product Description: OWP-BL1500H 1.5KW Electronic Coolant Pump High Performance for Battery Thermal Management System in Energy Storage Model No.: OWP-BL500H Power Input:380VAC Rated power:1500W Rated Flow rate :200L/min ...
learn more
1000pcs/month
Negotiable
Contact Now
Changzhou Bextreme Shell Motor Technology Co.,Ltd
Verified Supplier
6
Years
00:37
High Efficiency 220VAC Electric Coolant customized pumps For Industrial Chillers
110V/220V AC input motor controller with hall sequence self-adapting speed open-loop/closed-loop control mode.
24VDC 240W Automotive HVAC Circulation Water Pump For Thermal Control Systems
High Quality 24V BLDC Water Pump For Immersed Cooling of Data Center & Servers With Maintenance-free.
Bextreme Shell JYQD-V8.8B 3 Phase Motor Driver 110VAC /220VAC Input Sensorless Bldc Driver Board
Servo Motor Resistance System For Multi function Gym Equipment Multiple Training Models
Replace a batch
24V Electric Coolant Pump For Electric Dump Truck Coolant Circulation System
View Detail
View Detail
Electric Coolant Customized Pumps 48VDC Input For Immersed Cooling In Data
Mini Electric Antifreeze Pump 60W For Ev'S Super Charging Liquid Cooled Cabinet
220V Electric Coolant Customised Pumps For Transformer Oil Circulation