Product Description: JUNQI JP100-24V Series EWP 24VDC Coolant Circulation Pump for Electric Vehicles Water Pump Slections: Pump Series No. JP100-24V Series Brand Junqi Voltage (V) 24VDC Range of lift H(m) 2~13m Recommende...
learn more
JUNQI JP100 Series EWP 24VDC 80~140W Coolant Circulation Pump For Electric Vehicles
JP100-24V Series
Negotiable
Contact Now
Changzhou Junqi International Trade Co.,Ltd
Verified Supplier
6
Years
00:35
JUNQI 24V 55W DC Water Pump,Water Purification Filling Pump,DC Water Heater Speed Regulating Booster Circulating Pump
Electric Vehicle Cooling System Brushless DC Motor Water Pump 12V 80W
12V 120W Max Flow Rate 3000L/H Automobile Water Pump With CAN Communication
24V 80W Brushless DC Water Pump For New Energy Automotive Cooling Cycle
24VDC 17m Hybrid Bus Cooling Water Pump Fuel Battery JP-BL43-408T
Replace a batch
12V 24V Fixed Speed Brushless DC Motor Water Pump
View Detail
24V 16m Head 2800L/h 290W EWP JP200-2 Brushless Water Pump For Heating
View Detail
JP200-2-24V-FP 24V 180W 2000L/h 12mm High Head PWM Brushless Water Pump For
JP200-1 Series 12V/24V brushless dc pump 2000L/H ~5000L/H Flow Range Lift From 2
24V 2400L/H 17m Water Automatic Pump Bybrid Passenger Car