JQM-28RP385
Price :
USD14-usd18/pc (Negotiable)
Model :
JQM-28RP385
Voltage :
6~24V
Speed :
4~2000RPM
Torque :
0.3~10kgf.cm
Shaft Diameter :
6mm
Working Current :
0.1~0.5A
Application :
Home Appliance, Robotic, Electric Bicycle
Description
JQM-28RP 385 6V/12V/24V DC Motor With 28mm Planetary Gear Reducer , torque 0.4kg.cm~2kg.cm
1.Main voltage : 6VDC,12VDC, 24VDC
3. Round Gearbox size: 36mmφ*L