JQM-22RP250
Certification :
CE,ROHS, UL
Place of Origin :
China
MOQ :
50pcs
Price :
USD10-usd16/pc (Negotiable)
Payment Terms :
L/C, T/T, Western Union,PAYPAL
Supply Ability :
10000PCS/Month
Delivery Time :
as confirmed
Packaging Details :
suite for export
Product Name :
DC Gear Motor
Model :
JQM-22RP250
Voltage :
3~24V
Speed :
2~1200RPM
Torque :
5kgf.cm
Shaft Diameter :
4mm
Power :
2~6W
Application :
Home Appliance, Robotic, Electric Bicycle
Description
JQM-22RP 250 22mm DC Planetary Gear Motor For Dishwasher, Oil Expeller