JQM-22RP250
Price :
USD10-usd16/pc (Negotiable)
Model :
JQM-22RP250
Voltage :
3~24V
Speed :
2~1200RPM
Torque :
5kgf.cm
Shaft Diameter :
4mm
Power :
2~6W
Application :
Home Appliance, Robotic, Electric Bicycle
Description
JQM-22RP 250 22mm 12v/24v DC Planetary gear motor 5kg.cm torque For Electric Grip, Robotic arm
1.Main voltage : 6VDC,12VDC, 24VDC
3. Round Gearbox size: 22mmφ*L