Product Description: NTN 8E-NKI-25X52.2X15.5PX1 Needle Roller Bearing 25x52.2x15.5mm 1. Type: needle roller bearing 2. Dimension: Bearing number 8E-NKI-25X52.2X15.5PX1 Inner diameter 25 mm Outer diameter 52.2 mm Thickness ...
learn more
25mm Bore NTN 8E-NKI-25X52.2X15.5PX1 Needle Roller Bearing 25x52.2x15.5mm