SHW27CA1UU
Certification :
ISO90001
Place of Origin :
Japan
MOQ :
1.PCS
Price :
Negotiable
Payment Terms :
T/T, Western Union, Paypal
Supply Ability :
1000.pcs / Month
Delivery Time :
Within 3 days
Packaging Details :
Standard Carton Box
Cage type :
Ball caged
Type :
linear slide
Stock Qty :
215.pcs
Weight :
0.6 KG
Description
Stainless Steel Material THK SHW27 Ball Caged LM Guide SHW27CA1UU Linear Block
1. Type: Ball caged LM guide
2. Specification:
Part number SHW27CA1UU
Slide height 27 mm
Slide length 80 mm
Slide width 72.8 mm