16546-JD20B
Place of Origin :
China
OE No :
16546-JD20B
Application :
For Nissan
Service :
OEM/ODM
Material :
Polyurethane
Size :
L235*W165*H58
Product Name :
Air Filter 16546-JD20B
MOQ :
50pcs
Price :
Negotiable
Packaging Details :
Neutral Package or as customers’ request
Delivery Time :
5--10 working days
Payment Terms :
T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability :
10000 pcs/month
Description
Good Quality China Factory Air Filter Car 16546-Jd20b E1045L C2433/2 16546-Jg70A 16546-6131r
Product Description
Item
Air filter 16546-JD20B
Material
Filter paper & PU
Color
As pictures
Application
Auto engine part
Warranty
10000miles
Certification
BV
Length
235mm
Function
Remove dust impurities,ensure the operation of the lubrication system
Width
165mm
MOQ
100pcs
Hight
58mm