87139-0N020
Place of Origin :
Hebei, China
MOQ :
100
Price :
USD0.7-1.6pc
Payment Terms :
Western Union, T/T, MoneyGram
Supply Ability :
5000pc/week
Delivery Time :
7-10 work days
Packaging Details :
Neutral packing or as request
Product name :
Air Conditioning Filter
Oe no. :
87139-0N020
Car Fitment :
For Japanese Cars
Material :
PP/PU/Eco/PT/ pape
Filter Type :
Auto Cabin Filter Parts
Length :
213 mm
Width :
139 mm
Height :
30 mm
Description
Air Conditioning Filter Auto Parts 87139-0N020 For Japanese Cars Automotive
Auto Cabin Filter​ Introduction
item
value
OE NO.
87139-0N020
Warranty
ONE YEARS
Place of Origin
China
Hebei
PRODUCT NAME Auto Cabin Air Filter
Features
  1. Filter efficiency reach 99,9%