Fan EBM R2E220-AA40-23 Suittable For GT5250 Auto Cutter Parts 452500103
Specifications:
Suitable auto-cutter Model For Auto Cutter Parts
Part no. 452500103
Description FAN EBM R2E220-AA40-23 530CFM 220VAC
Weight 1.453kg/pcs
Delivery Time In stock
Payment Terms T/T , Paypal , Western Union , Money Gram , LC
Consumable Parts suitable for Gerber GT5250 Cutter:
Machine Type Part Number Product
Suitable for GT5250
54782009 Cutting Knife
92911001 Bristle Block
43323000 Grinding Wheel
Knives suitable for Gerber Cutter we can supply:
Machine Part Number Blade Size
Gerber 73335000 202 * 6.3 * 2.12mm
85878000 206 * 7.9 *1.93mm
54782009 195 * 7.9 * 1.96mm
21261011 255 * 7.9 * 2.36mm
22175000 255 * 8 * 1.96mm