P21-12-3600-V1
INPUT :
200-277VAC50/60HZ 20AMAX
OUTPUT :
12V-285A. 12V-12A
Fan :
80*80*25mm
Description
COin Miner Machine Brand-new Microbt p21 Power supply
Product Description
This P 21 power supply is suitable for Shenma m 21. And some kind of M20 machine. Power's holding.
product name: COin Miner Machine Brand-new Microbt p21 Power supply
weight 2,5kg
MODEL P21-12-3600-V1
INPUT 200-277VAC50/60HZ 20AMAX
OUTPUT 12V-285A. 12V-12A
Fan 80*80*25mm
FAQ
Q1: How can I get your latest coin mining machine and price list?
Q2: How about the payment?
A2: We mainly support MoneyGram, D/P, etc.
Q3: How about the delivery time?
12V 12A Coin Miner Power Supply Whatsminer P21 80*80*25mmx P21-12-3600-V1
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Brand Name :
Microbt
Model Number :
p21
Place of Origin :
China
MOQ :
1
Price :
Interview
Payment Terms :
D/P
Contact Supplier