16400-0T040 2007 toyota corolla radiator , aluminium car radiator performance auto parts
Item Specifications
| Manufacturer Part Number | KJ-12391 |
| OEM | 16400-0T040 |
| Core Material | Aluminum |
| Car Type | COROLLA' 2007 |
| Tank Material | Plastic |
| Carton Size | 850 * 130 * 490 mm |
| Oil cooler | Φ 19 * 225 |
| Transmission | AT |
| Thickness | 16 mm |
| Core Size | 600 * 378 * 16 mm |
| Tank Size | 33 / 40 * 400 mm |